Lauko terasos įrengimas

Terasos įrengimas ir atnaujinimas

Ne tik montuojame, atnaujiname terasas, bet ir suteikiame joms naujo dizaino bei išvaizdos. Profesionalus terasos įrengimas – jos tarnavimo laiko garantas, todėl mūsų meistrai, atlikdami terasų įrengimo, atnaujinimo bei kitus darbus naudoja profesionalias gamintojų medžiagas. Be to, prireikus, galime patarti bei pagaminti šiuolaikiškus medienos terasos baldus Jūsų poilsiui ir laisvalaikiui.


Tiko medžio terasa ir ąžuolo masyvo grindys

Terasos ir grindų įrengimo darbai atlikti 2015 metais Prancūzijoje.  Įrengti tiko medžio laiptai (laivo denis), lauko terasa (tiko medis). Nuotraukose užfiksuota darbų eiga skirtingais etapais: grindų montavimas (ąžuolo ir tiko), alyvavimas, šlifavimas, tarpų užtepimas Sikaflex guma ir gumos šlifavimas.


Termo uosio terasa Vilniuje

Termo uosio terasos pilnas įrengimas ir alyvavimas Vilniuje 2015 metais. Pagal kliento poreikius ir projektą buvo paskaičiuota terasos įrengimo kaina. Pagrindinė medžiaga: alyvuotos termo uosio lentos.


Termo mediena su plastiko kompozitu

Vilniuje atnaujinta terasa, kuriai buvo panaudotas termo medienos ir plastiko kompozitas. Terasa buvo atnaujinta paliekant senus pamatus ir pušinius skersinius, kurie buvo impregnuoti giluminiu būdu prieš 6 metus.


Termo pušies terasa Nemenčinėje

Vilniaus rajone, Nemenčinėje 2015 metais įrengėme gręžtinius polius ant kurių buvo sumontuotas viengubas karkasas. Karkaso mediena – impregnuota giluminiu būdu. Terasos paviršiui įrengti buvo panaudota termo pušis. Užsakovo pageidavimu iš termo medienos buvo sukonstruotas derantis prie terasos suoliukas.



DOARCHITEKTAI projektuota terasa.


Mūsų įmonės pagamintas UAB „Brolis Timber“ stendas parodoje.