Eimosta atsiliepimai

Jau ilgą laiko tarpą teikiame grindų ir terasų įrengimo paslaugas savo klientams visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Turime klientų, kurie ilgą laiką mums patiki savo idėjų įgyvendinimą, o už atliktus darbus negaili gerų žodžių.

Ką apie mus kalba klientai?

Mūsų įmonė ir jos darbuotojai vertinami ne tik mūsų partnerių bei klientų, bet ir rinkos specialistų. Esame ne kartą paskatinti už gerą darbą, profesionalų užduočių atlikimą ir stabilią įmonės veiklą. Džiaugiamės, kai mūsų rezultatai atitinka klientų lūkesčius ir jie rekomenduoja mūsų paslaugas savo partneriams.

UAB Eimosta atsiliepimai

Vieninteliai meistrai, nepadarę jokio broko ir atlikę darbus laiku. Aukščiausia kokybė.

Jaunius Jakaitis


Darbšti ir profesionali Lauryno vadovaujama komanda mūsų naujuose namuose įrengė „Brolis Timber“ ąžuolo masyvo grindis. Atsakingai, kruopščiai, laikydamiesi terminų atliko visus darbus, įskaitant geranorišką pagalbą išardant senųjų šeimininkų paliktus baldus, senas grindis ir pan. Jaučiausi kaip su laiko patikrintais draugais – visada supratingi, sąžiningi, greiti. Grindys atlaikė karštą vasarą, šaltą žiemą, atrodo puikiai, kaip vakar sudėtos. Didžiulis ačiū!

Šilčiausi linkėjimai,
Dovilė Šakalienė. Žmogaus teisių ekspertė. Psichologė. Žurnalistė


Gamtos paveldo fondo biure UAB „Eimosta“ nepriekaištingai sudėjo ne tik grindis. Pagal architekto sumanymą kai kur parketlentėmis buvo išklotos lubos ar sienos bei uždengtos  varstomos durys. Bet svarbiausia – dėmesys smulkmenoms, kurios dažniausiai ir patraukia žvilgsnį: tvarkingai išpjautos angos radiatorių vamzdžiams, tiksliai pagal medžio raštą grindyse paslėpti biuro tinklų dėžučių dangteliai. Jūsų alyvuotos grindys vis dar atrodo kaip naujos. Tikiuosi, ilgam.

Gamtos paveldo fondo direktorius
Gediminas Raščius