HARDWAX-ALIEJUS ORIGINAL, 3032, 0.75 l

58.65 /vnt

Hardwax-aliejus Original – medienos aliejus su kietaisiais vaškais. Tinka įvairių rūšių medienai.

Šis aliejus yra skaidrus, šilko blizgesio jo sudėtyje nėra jokių pigmentų. Kadangi aliejai natūraliai yra gelsvi, padengtas medinis paviršius įgauna lengvą gelsvumą. „Osmo Hardwax-Aliejus Original“ sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte.

OSMO Hardwax-Aliejus Original yra atsparus purvui, vandeniui ir dilimui, o kartu ir išlyginą paviršių. Lyginant su įprastinėmis apdailomis, augalų komponentų naudojimas sukuria tolygią spalvą ir darnesnę išvaizdą. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka medienai; mikroporų paviršius leidžia medienai kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Atsparus vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiūvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

Osmo Hardwax-Aliejus Original idealiai tinka visų medinių grindų apsaugai, pvz., lentų ir lentelių grindims, OSB ir kamštinėms grindims bei baldams.

PAKUOTĖS DYDIS:
0.75l

SPALVA:
skaidri, šilko blizgesio

PAKUOTĖS DYDIS:
0.75l

IŠEIGA:
24 m² / 1 l – 1 sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies.

Džiūvimo laikas – apie 8-10 valandų.

 

Liko 2 (galime užsakyti)

Produkto kodas: HARDWAX3 Kategorijos: ,

Papildoma informacija

Svoris 0.808 kg
Spalva

Maumedžių aliejus

Tūris

2.5L

Papildoma informacija

Jums taip pat gali prireikti: