+
GAMRAT PILNAVIDURĖS TERASŲ LENTOS

GAMRAT WPC TERASINĖS LENTOS

GAMRAT WPC logo PILNAVIDURĖS TERASŲ LENTOS

Siekdama patenkinti klientų lūkesčius, „Gamrat WPC“ sukūrė unikalią pilnavidurę terasinę lentą sudarytą iš kompozitinio išorinio ir polimerų pagrindu sukurto vidinio sluoksnių. Lentos užpildymas leidžia sukurti produktą geriau imituojantį natūralaus medžio lentą. Priešingai nei pilnavidurės poliolefinų (PE, PP) pagrindu sukurtos pilnavidurės lentos, „Gamrat“ pilnavidurė kompozitinė terasinė lenta yra atspari ugniai. Šių terasinių lentų plotis 160 mm, aukštis 20 mm, o galimas ilgis 3 arba 4 metrai.

pilnavidurių Gamrat terasinių lentų storis

Viena pilnavidurių terasinių lentų pusė turi griovelius (A), o kita yra be griovelių (B), žiūrėti paveikslėlyje žemiau. Tiesti lentas galima tiek griovelius turinčia, tiek ir lygiąja puse į viršų. Lentos atsparios trinčiai, išorinėms mechaninėms jėgoms, atmosferos ir biologinių veiksnių poveikiui, sūriam vandeniui, chlorui. Jų nereikia specialiai prižiūrėti, todėl sutaupysite ir laiko, ir lėšų.

Storis 20 mm
Plotis 160 mm
Standartinis ilgis 3m arba 4m
Užsakomi ilgiai nuo 1,5m iki 6m
Išilginė terminė šluminė plėtra 1mm / 1m / 30°C
Slydimo atsparumas N > 34
L > 42
Brinelio kietumas 93 (±1) MPa
Atsparumo ugniai klasifikacija Broof (t1)
Higienos atestacija PZH sertifikatas
Puvimo garantija 25 metai
Pilnavidurių Gamrat terasinių lentų pusės — su grioveliais ir lygi

Ant šlapių kompozitinių terasos lentų koją galite statyti drąsiai – nepaslysite. Kadangi šių lentų paviršius neslidus, jos puikiai tinka terasinių laiptų ir pačių terasų paviršiams.

„Gamrat“ terasinės lentos nekenkia aplinkai ir yra 100 % perdirbamos.

Gamrat“ terasų lentos novatoriškas produktas puikiai imituojantis medį ir derantis prie šiuolaikiškų bei tradicinių namų aplinkos. Šios lentos puikiai tinka terasoms, balkonams, tiltams, takeliams, baseinų šonams ir t. t. Tai gamtą ir šiuolaikiškumą apjungiantis produktas. Kruopščiai atrinktos medienos dulkės sumaišytos su PVC plastiko kompozitu, kurio sudėtyje yra polivinilo chloridas yra mažai sugeriančios ir atsparios ugniai. Didelis „Gamrat“ terasinių lentų privalumas yra jų dydžių stabilumas.

„Gamrat“ terasų lentos atsparios dumbliams, grybams ir pelėsiams. Šias lentas galima naudoti paviršiams virš vandens. „Gamrat“ kompozitinės lentos savo savybėmis lenkia medieną, nes neturi jos trūkumų, o koekstrukcijos metodas, t. y. dvisluoksnės kompozicijos išgavimas, kuriuo šios lentos sukuriamos, garantuoja puikias lentų charakteristikas ir našumą.

„Gamrat“ terasinės lentos patenkina net ir labiausiai reiklių klientų viltis.

Gamrat pilnavidurių terasinių lentų pranašumų lentelė

„Gamrat“ terasinės lentos yra nepaprastai atsparios mechaniniams veiksniams bei aukštoms ir žemoms temperatūroms. Jos nepūna, nesikraipo ir neskilinėja. Jas paprasta prižiūrėti. Šis produktas sukurtas žmonėms vertinantiems komfortą, elegantiškumą, kruopštumą ir ilgametį naudojimo patogumą.

Grįžti į prekės puslapį