TONUOTAS HARDWAX-ALIEJUS 3067, 0.75 l

59.80 /vnt

Tonuotas hardwax-aliejus 3067 su kietaisiai vaškais. Tinka įvairių rūšių medienai. Paviršius įgauna švelnų atspalvį, išlieka matoma medienos struktūra.
Tonuota medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. OSMO Hardwax tonavimo priemone padengti paviršiai yra atsparūs purvui, vandeniui ir dilimui. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka įvairiai medienai bei kitiems mikroporėtiems paviršiams. Leidžia kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Danga atspari vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiūvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).
Jei paviršius įgauna reikalingą atspalvį pirmu sluoksniu, antrą sluoksnį denkite su skaidriu Hardwax-aliejumi. Renovuojant arba peralyvuojant jau alyvuotus paviršius, paprastai pakanka vieno sluoksnio alyvos ant švaraus ir sauso paviršiaus. Dengti voleliu arba teptuku.

PAKUOTĖS DYDIS:
0,75 l

SPALVA:
šviesiai pilka

IŠEIGA:
30 m² / 1 l – 1 sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies.

Džiūvimo laikas – iki 24 valandų.

Liko 2 (galime užsakyti)

Produkto kodas: HARDWAX12 Kategorijos: ,

Papildoma informacija

Svoris 0.790 kg
Spalva

Maumedžių aliejus

Tūris

2.5L

Papildoma informacija

Jums taip pat gali prireikti: