KIILTO MASA UNIVERSALŪS KLIJAI, HERMETIKAS , 290 ml, ĄŽUOLO SP.

7.00 /vnt

KIILTO MASA elastingi sililo modifikuoti klijai-hermetikas be skiediklių MS polimeru pagrindu, skirti klijuoti ir sandarinti įvairias medžiagas viduje ir išorėje. Tinka naudoti montuojant terasas, laivo denio grindis. Gerai limpa prie įvairių akmenų, betono, daugelio metalų, medienos, stiklo, plastikų ir glazūruotų paviršių. Galima uždažyti, atsparus jūros vandeniui ir chemiklams, atsparus atmosferos poveikiui ir UV spinduliams. KIILTO MASA universalūs klijai-hermetikas tinka įleidimo angų ir grindų drenažo sandarinimui drėgnose vietose, stogų įtempimų ir metalinių palangių sandarinimui. Registruota NSF: gali būti naudojamas vietose, kur apdorojami maisto produktai.

Naudojimas: Norimos naudoti medžiagos turi būti be dulkių, sausos ir be riebalų. Kai klijuojate didelius vienarūšius paviršius ar itin sausomis sąlygomis, patariame šiek tiek apipurkšti vandeniu (apytikr. 5–10 g/m²).
Nupjaukite viršutinį tūbelės galą. Įsukite į vietą išspaudimo antgalį ir nupjaukite ties tinkamu diametru, kad tilptų į siūlės plotį. Tepkite klijus rankiniu arba suslėgto oro pistoletu ir, jei reikia, išlyginkite ir suformuokite sudrėkinta mentele. Baigę naudotis sandariai uždarykite pakuotę. Nesustingusį produktą galima pašalinti vaitspiritu ar acetonu. Sustingusį produktą galima nuvalyti tik mechaniniu būdu. Dėl vyraujančių sąlygų, tokių kaip oro drėgnumas, oro temperatūra, pagrindo medžiaga ir drėgnumas, taip pat užteptų klijų kiekis, daro didelį poveikį kietėjimui ir stingimui.

PAKUOTĖS DYDIS:
290 ml

IŠEIGA:
Siūlė 5 x 5 mm, apie 12 m / 290 ml tūbelėje

SPALVOS:
Ąžuolo spalva

KILMĖS ŠALIS: Suomija

Liko 7 (galime užsakyti)

Produkto kodas: TMASA290ĄŽ Kategorijos: ,

Papildoma informacija

Svoris 0.510 kg
Pakuotės dydis

10 l / 17 kg

Išeiga

0.9-1.3 kg / m²

Kilmės šalis

Suomija

Papildoma informacija