HARDWAX-ALIEJUS 3041, NATURAL EFFECT, 0.75 l

60.00 /vnt

Hardwax-aliejus, 3041 – medienos aliejus su kietaisiai vaškais. Vienu sluoksniu padengta mediena išlaiko savo natūralų atspalvį. Padengus medieną dviem sluoksniais, paviršius įgauną švelniai baltą atspalvį. Tinka įvairių rūšių medienai.
Silpnai balinta, matinė medienos apdaila, kuri unikaliai sujungia natūralių aliejų ir vaškų privalumus viename produkte. Šiuo OSMO gamintojo aliejumi padengti paviršiai yra atsparūs purvui, vandeniui ir dilimui. Paprastas padengimas – be grunto ar tarpinių šlifavimų – tai taupo laiką ir pinigus. Tinka įvairiai medienai bei kitiems mikroporėtiems paviršiams. Leidžia kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Danga atspari vynui, kolai, kavai, arbatai, vaisių sultims, pienui ir vandeniui pagal DIN 68861-1A – jokių vandens dėmių. Išdžiūvęs paviršius yra saugus žmonėms, gyvūnams ir augalams ir tinka vaikų žaislams pagal EN 71.3 (Europos norma) taip pat atsparus seilėms ir prakaitui pagal DIN 53160 (Vokietijos pramonės normas).

Idealiai tinka visų medinių grindų apsaugai, laiptams, baldams, palangėms, sienoms, OSB ir kamštinėms dangoms. Rekomenduojama dengti kaip apsauginį Hardwax aliejų, jei prieš tai paviršius buvo alyvuotas su baltu Osmo aliejiniu beicu ar dekoratyviniu vašku.

PAKUOTĖS DYDIS:
0,75 l

SPALVA:
naturali, silpnai balinta

IŠEIGA:
30 m² / 1 l – 1 sluoksniu. Produkto dengiamumas labai priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies.

Džiūvimo laikas – iki 24 valandų.

Liko 2 (galime užsakyti)

Produkto kodas: HARDWAX9/75 Kategorijos: ,

Papildoma informacija

Svoris 0.790 kg
Spalva

Maumedžių aliejus

Tūris

2.5L

Papildoma informacija

Jums taip pat gali prireikti: