GAMRAT WPC TERASINĖ LENTA 185 MM, GRAFITO SP., 6 M

58.83 /vnt

GAMRAT WPC terasinė lenta 185 mm pločio,  puikiai tinka terasoms, tiltams, balkonams, takams ar net baseino kraštams. Ši kompozitinė terasinė lenta yra puikus gamtos ir modernumo derinys, pasižymintis geriausiomis medžio bei PVC plastiko savybėmis.

Derinys su polivinilo chloridu (PVC) lyginant su kitomis galimomis medžiagomis (PP, HDPE) jau savaime yra kur kas pranašesnis – produktas sugeria labai mažai drėgmės iš aplinkos, yra atsparus oro sąlygoms, yra nedegus ir atsparus įbrėžimams. Kitas puikus GAMRAT WPC terasinių lentų pliusas yra jų dimensinis stabilumas – jos nekeičia formos dėl temperatūrų ar drėgmės kaitų – nedesiformuoja. Šios lentos yra atsparios dumbliams, pelėsiui ir grybeliui. Jas galima naudoti klojimui šalia ar virš vandens. Šis produktas yra kur kas pranašesnis už medieną, nes neturi jokių blogųjų jos savybių. O koekstrukcijos metodas, t. y. dvisluoksnės kompozicijos išgavimas, kuriuo šios lentos sukuriamos, garantuoja puikų jų našumą.

Svarbu: nepriklausomai nuo to, koks jūsų pagrindo tipas ir kokius gulekšnius naudojate lentų atramos konstrukcijai, tarpai tarp gulekšnių, ant kurių tiesiogiai bus atremtos lentos, neturi būti didesni nei 40 cm. Lentų pradžioje ir pabaigoje dėl papildomo konstrukcijos stabilumo bei veiksmingumo tarpus tarp pirmų gulekšnių eilių samažinkite iki 20 cm.

SUDĖTIS:
45 proc. PVC
45 proc. Rūšiuoto medžio miltų
10 proc. Priedai, UV stabilizatoriai, dažai

MATMENYS:
Storis: 20 mm
Plotis: 185 mm
Ilgis: 6000 mm

1 terasinė lenta 6 m ilgio = 1.11 m2

Liko 220

Papildoma informacija

Svoris 15.60 kg
Išmatavimai 600 × 185 × 2 cm
Spalva

Pilka

Ilgis

3m

Papildoma informacija

Jums taip pat gali prireikti: