GAMRAT KOMPOZITINĖS TERASŲ LENTOS

GAMRAT WPC TERASINĖS LENTOS

GAMRAT WPC logo KOMPOZITINĖS TERASŲ LENTOS

„Gamrat“ terasų lentos novatoriškas produktas puikiai imituojantis medį ir derantis prie šiuolaikiškų bei tradicinių namų aplinkos. Šios lentos puikiai tinka terasoms, balkonams, tiltams, takeliams, baseinų šonams ir t. t. Tai gamtą ir šiuolaikiškumą apjungiantis produktas. Kruopščiai atrinktos medienos dulkės sumaišytos su PVC plastiko kompozitu, kurio sudėtyje yra polivinilo chloridas yra mažai sugeriančios ir atsparios ugniai. Didelis „Gamrat“ terasinių lentų privalumas yra jų stabilumas.

Gamrat terasinių lentų storis

Viena „Gamrat“ terasinių lentų pusė turi plačius, o kita yra siaurus griovelius (žiūrėti paveikslėlyje žemiau). Lentos atsparios trinčiai, išorinėms mechaninėms jėgoms, atmosferos ir biologinių veiksnių poveikiui, sūriam vandeniui, chlorui. Jų nereikia specialiai prižiūrėti, todėl sutaupysite ir laiko, ir lėšų.

Storis 25 mm
Plotis 160 mm
Standartinis ilgis 3m arba 4m
Užsakomi ilgiai nuo 1,5m iki 6m
Išilginė terminė šluminė plėtra 1mm / 1m / 30°C
Slydimo atsparumas N > 34
L > 42
Brinelio kietumas 93 (±1) MPa
Atsparumo ugniai klasifikacija Bfl-s1
Broof (t1)
Higienos atestacija PZH sertifikatas
Puvimo garantija 25 metai
Gamrat kompozitinių lentų pusės - plačiais ir siaurais grioveliais

Pirmu lentų eksploatavimo laikotarpiu, veikiamos aplinkos sąlygų, jos užsigrūdina. Po kelių mėnesių jų spalva stabilizuojasi ir pasiekia galutinį sodrumą. Tai neturi įtakos jų patvarumui ir tai nėra produkto defektas. Siekiant maksimaliai išgauti natūralumo efektą, prieš surenkant jos turi būti sumaišytos omenyje turint ir jų sušukavimo kryptį.

Ant šlapių kompozitinių terasos lentų koją galite statyti drąsiai – nepaslysite. Kadangi šių lentų paviršius neslidus, jos puikiai tinka terasinių laiptų ir pačių terasų paviršiams.

„Gamrat“ terasinės lentos nekenkia aplinkai ir yra 100 % perdirbamos.

„Gamrat“ terasų lentos atsparios dumbliams, grybams ir pelėsiams. Šias lentas galima naudoti paviršiams šalia ar virš vandens. „Gamrat“ kompozitinės lentos savo savybėmis lenkia medieną, nes neturi jos trūkumų, o koekstrukcijos metodas, t. y. dvisluoksnės kompozicijos išgavimas, kuriuo šios lentos sukuriamos, garantuoja puikias lentų charakteristikas ir našumą.

„Gamrat“ terasinės lentos patenkina net ir labiausiai reiklių klientų viltis.

Gamrat pilnavidurių terasinių lentų pranašumų lentelė

„Gamrat“ terasinės lentos yra nepaprastai atsparios mechaniniams veiksniams bei aukštoms ir žemoms temperatūroms. Jos nepūna, nesikraipo ir neskilinėja. Jas paprasta prižiūrėti. Šis produktas sukurtas žmonėms vertinantiems komfortą, elegantiškumą, kruopštumą ir ilgametį naudojimo patogumą.

Grįžti į prekės puslapį