Kodėl alyvuotos grindys?

Alyvuotų grindų natūralumas

Skiriasi ne tik alyvavimo ir lakavimo procesai, bet ir gaunamas grindų rezultatas. Lakuotos grindys užsitraukia papildomu sluoksniu, o štai alyvuojant grindis, jos išlieka natūralios ir nepakitusios. Alyva nesukuria papildomo sluoksnio, o įsigeria į grindis, taip išryškindama jų natūralią spalvą, tekstūrą. Mediena atrodo natūraliai, jaukiai.

  • Privalumai. Alyvuotų grindų įrengimo kaštai yra mažesni. Mūsų naudojama alyva yra draugiška aplinkai, puikiai pabrėžia naturalią medžio išvaizdą. Vienu sluoksniu alyva apsaugo ir suteikia medienai ryškesnę spalvą. Kaip ir beicuojant prieš lakavimą, taip ir alyvuojant, spalvų pasirinkimas itin platus. Be to, alyvuotas grindis lengva atsinaujinti, nebūtina tam samdyti profesionalus. Atnaujinant nenušlifuojamas grindų paviršius.
  • Trūkumai. Dėl to, kad alyva nepadengia grindų apsaugine plėvele, kartais jose lengviau lieka įbrėžimai. Be to, alyvuojant negalima išgauti blizgaus efekto.
  • Priežiūra.  Atsiradus įbrėžimams, alyvuotas grindis pataisyti gerokai lengviau nei lakuotas. Nebūtina jų per naujo alyvuoti iš karto, jas galima tvarkyti reikiamoje vietoje ir grindų išvaizda nepasikeis. Alyvuotos grindys prižiūrimos su specialiomis priemonėmis, kurios pagelbsti, jei ant grindų išsipylė skysčiai ar atsirado dėmių. Svarbu atminti, jog valymo priemonės turėtų būti bešarmės. Taip pat patariama kartą per metus ar du pasirūpinti, kad būtų atliktas profesionalus grindų atnaujinimas. Grindų meistrai jo metu su specialiu alyvuotoms grindims skirtu šampūnu išplauna alyvuotas grindis ir nualyvuoja naujai.  Po tokios procedūros vėl galite džiaugtis puikiai atrodančiomis grindimis.irengtos_partketlentes_2.JPG